3
Oca

The Green Park Resort Kartepe…

Kartepe’de bulunan The Green Park Resort Kartepe toplam Oda Sayısı 300  olup Tesis ‘The Green Park Hotels’ zincirine dahildir.

Kartepe’de bulunan The Green Park Resort Kartepe, İzmit’e ve Marmara Denizi’ne 30 km uzaklıkta, İstanbul’a ise 100 km uzaklıktadır. Kartepe, beldenin göz alabildiğince uzanan kayak pistlerini ve Sapanca Gölü’nü yukarıdan gören modern tarzda bir binada hizmet vermektedir. .

The Green Park Resort Kartepe’nin odaları sıcak renklerle dekore edilmiş olup odaların her birinde küvetli banyo bulunmaktadır. Bazı odalarda ayrı oturma odası ve donanımlı mini mutfak vardır.The Green Park Kartepe Resort & Spa’nın restoranlarında Türk ve dünya yemeklerinden çeşitli lezzetler içeren bir menü servis edilmektedir. Lobi barda ise her gün saat 17:00’de ücretsiz çay ve kurabiye ikram edilir.Konuklar, lüks spa alanında dinlenebilir ya da geleneksel hamamdan, saunadan ve masaj salonundan yararlanabilirler.

Tenis kortları sıcak sezonda açıktır. Ayrıca yıl boyu açık bir de fitness salonu bulunur. Lobi barda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

The Green Park Kartepe Resort & Spa, İzmit’e ve Marmara Denizi’ne 30 km’den yakın konumdadır.

The Green Park Kartepe Resort & Spa’dan arabayla 1 saatte İstanbul’a ulaşılabilir. Otel personeli geziler planlama veya otel bünyesinde araç ve bisiklet kiralama konularında size yardımcı olabilir.

Bilgi: otelz.com

Etiketler: